2018 Yılında Çıkacak En Efsane 5 Oyun

2018 Yılında Çıkacak En Efsane 5 Oyun

2017’de yeni çıkan bir çok oyunu gerek sistemim gerekse maddi konulardan dolayı alıp oynayamadım. 2017 ne kadar verimli geçti orası da tartışılır tabi ki. Bekleneni karşılayamadılar mı yoksa oyun konusunda eski kafalı olduğumdan mıdır bilemiyorum. Bakalım 2018’de bizi neler bekliyor. 2018 de çıkacak oyunlar

1. Far Cry 5

far cry 5 ile ilgili görsel sonucu

Far Cry Primal ile beklentiyi karşılayamayan ubisoft. Far Cry 5 ile yeniden karşımıza çıkıyor bu sefer çok farklı bir konseptte ekranlarımızda olacak bu oyun beni baya heyecanlandırmış durumda. Oyunda Hope isimli bir kasabada yaşananlara tanıklık edeceğiz. Söylenenlere göre oyunda çok farklı dinamikler olacakmış. Umarım ubisoft bu sefer istenilenleri karşılayabilir. Yoksa bir serinin daha batışına tanıklık edebiliriz.

2. RED DEAD REDEMPTİON 2

Beni playstation almaya iten bu oyun serisi gündemi baya karıştırcak şekilde. Outlaws gibi bir oyunla büyüyen ben kovboyların dünyasına yeniden kafa atmak istiyorum. Atımıza binip yaldır yaldır koşacağımız bu oyundan beklentiler oldukça yüksek. Şimdiden altıpatlarımı özlemiş gibi oldum.

red dead redemption 2 ile ilgili görsel sonucu

3. GOD OF WAR

Kratosla Yunan mitoloji tanrılarını katlettiğimiz bu oyun serisinde bu sefer işler değişiyor. Kratosun yanı sıra bu sefer yanında oğlu Atreus da var. Bütün Yunan mitolojisini katlettik eee şimdi kimlerin kafasını koparacağız diye soranlar için sıra Nors mitolojisinde. Bakalım oğlumuz bu oyunda bie yardım edicek yoksa kanser mi hep birlikte göreceğiz.

god of war ile ilgili görsel sonucu

4. THE LAST OF US PART II

Gerek atmosferiyle gerek hikayesiyle bizi bizden alan, gözümüzden bir damla yaş süzülürken aynı zamandan mutlu eden efsane oyunlardan biri olmuştur Last Of Us. Ellie ve Joel’in yeni yolculuğu için sabırsızlanıyoruz. Post apocalyptic bir evrende geçen Last Of Us yankı uyandıra bir seri olmuştur. Heyecanla bekliyoruz.

 

last of us 2 ile ilgili görsel sonucu

5. MOUNT AND BLADE II: BANNERLORD

Çıksın artık yeter laaaaan. Dediğinizi duyar gibiyim keza ben de öyle düşünüyorum. Bıktık kaç senedir bekliyoruz. Türk bir firma tarafından yapılan mount and blade oyun dünyasına yeni dinamikler ve düşünceler eklemişti. 2. oyununda da umarım yenilikler bizi bekliyordur çünkü kaç senedir bekliyor bu oyuncular. Yapmayın türk dizisine döndü muhabbet. Atımıza binip sancak taşımak istiyoruz kalemizi savunmak yeni yerler fethetmek istiyoruz ve heyecanla bekliyoruz.

mount of blade bannerlord ile ilgili görsel sonucu

2018 de çıkacak oyunlar, 2018 de çıkacak oyunlar, 2018 de çıkacak oyunlar, 2018 de çıkacak oyunlar

Yorum Yap