Reklam ve iş birlikleri için lütfen info@harbimila.com adresinden bize ulaşın!

Ana Sayfa (728×90 – 750×170) ve sağ kısımdaki (300×250) reklam alanlarımız kesinlikle hiç bir reklam engelleme uygulamasına takılmaz, daimi olarak gösterimi sağlanır.

728×90, 750×170 ve 300×250 reklam alanlarımız ile kitlenize ulaşmak çok kolay olacak! 


Hangi bölgelere reklam verebilirim? 

728×90 reklam alanları, makale başında ve sonunda bulunan reklam alanlarıdır. Kitlenize hükmetmek için en iyi konumlar seçilmiştir. 

3_Ep_Aqr_1

750×170 reklam alanları, web sitemizin giriş sayfasında bulunan reklam alanlarıdır. Geniş boyutu ve dikkat çeken konumu ile %90 oranında* gösterim imkanı verir. AdBlock ve benzeri tarzdaki reklam engelleme uygulamalarına takılmaz, daimi olarak gösterilir.

300×250 reklam alanları, sayfanın sağ bölgesinde (Sidebar) bulunan reklam alanlarıdır. Ana Sayfa dahil olmak üzere tüm sayfalarda gösterimi sağlanır.** AdBlock ve benzeri tarzdaki reklam engelleme uygulamalarına takılmaz, daimi olarak gösterilir.


Ne tür bir reklam görseli hazırlamalıyım? 

Bu seçenek tamamen size ait bir karardır. İstediğiniz imajı hazırlayıp anında kitlenize sunabilirsiniz.*** 

Reklamı verilen içeriğin konu sınırlaması var mı?

Yetişkinlere özel, dini, siyasi, bir ırkı küçük düşüren ya da yücelten içerikler, okura hitap eden yanıltıcı sloganlar ve gerçekliği olmayan vaatler ile birlikte herhangi bir yasa dışı ürünün alım-satım işleminin yapıldığı sistemlerin tanıtımı reklam kurallarımıza aykırı olduğu için kabul edilememektedir. Reklam içeriği sınırlaması belirli durumlarda yetkili birim tarafından genişletilebilir. 

Reklam ücretlendirme tablosuna nasıl ulaşabilirim?

Hangi reklam alanını hangi süre ile kullanmak istediğinizi ve hedef kitlenizi belirten mesajınıza iletişim bilgilerinizi de ekleyerek info@harbimila.com adresinden bize gönderebilir, en kısa zamanda size uygun reklam alanını ve fiyatını öğrenebilirsiniz.

Ödeme işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Kredi kartına 3 Taksit veya Tek Çekim seçenekleri ile ödemenizi 3D Secure (Güvenli Alışveriş) kontrolünde yapabilirsiniz.

Havale/EFT ile ödemenizi %5 indirimle yapabilirsiniz.


*Maksimum gösterim oranı, Harbi Mi ? LA sistemindeki günlük görüntülenme oranına göre hesaplanır.

**Harbi Mi ? LA sistemindeki resmi sayfalar bu seçeneklerin dışında tutulmuştur.

***Video formatındaki (GİF hariç) reklam görselleriniz stabile bir şekilde reklam alanlarımıza yerleştirilse bile her web tarayıcıda düzgün görüntülenmeyebilir. Bu durumda Harbi Mi ? LA Reklam Yönetimi sorumlu değildir.