Son Günler! Ülkemiz Artık Uzman Stalker Yetiştiremeyecek!

Son Günler! Ülkemiz Artık Uzman Stalker Yetiştiremeyecek!

Hop oturtup hop kaldıran, eskileri hatırlatıp günü unutturan, yuva yıkıp bazen de yuva yapan dünyanın en popüler sosyal paylaşım uygulaması Instagram, beklenen ama hiç gelmesin istenen bir özelliği resmi olarak kullanıcılarına duyurdu! Instagram hikaye ekran görüntüsü.

instagram-hikaye-screenshots

Instagram’ın kullanıcı odaklı bir uygulama olduğunu ve bu konuda iyileştirmeler yaptıklarını söyleyen şirket, 24 saatlik hikayenizde paylaştığınız fotoğraf ve videolardan screenshot (ekran görüntüsü) alan kullanıcıları size bildirecek!


Instagram, stalker kullanıcıları uyarmaya başladı bile!


Mulan isimli kullanıcının ekran görüntüsü aldıktan sonra Twitter da paylaştığı fotoğrafta Instagram tarafından uyarıldığı da görülüyor. Bu özelliğin bir daha ki güncellemede geleceği ve hatta şuan bazı kullanıcılarda denendiği söyleniyor! Mulan isimli kullanıcının paylaştığı fotoğrafta;

“Hikayelerdeki Ekran Görüntüleri

Bir dahaki sefer hikayenin ekran görüntüsünü alırsan, hikayenin sahibi bunu görebilir.” 


Sadece bildirim gitmiyor!


Instagram, ekran görüntüsü aldığınız kişiye bildirim göndermekle kalmıyor ve “Aman görmez zaten bildirimi.“, “Belki gitmemiştir bildirim ya!” gibi kuşkulara girmenize de engel oluyor. Hikayeyi izleyenler arasında adınızın yanında yuvarlak bir deklanşör simgesi çıkıyor. 

Durum böyleyken bizlere de bekleyelim görelim demekten başka birşey düşmüyor. Peki ne dersiniz, karşılıklı takip ve karşılıklı beğeniden sonra birde karşılıklı ekran görüntüsü akımı başlar mı? Hayırrr, lütfen!

instagram hikaye ekran görüntüsü, instagram hikaye ekran görüntüsü, instagram hikaye ekran görüntüsü, instagram hikaye ekran görüntüsü

Yazar Hakkında

23 Nisan 1996 doğumlu, Ankara'dan bir parça. Harbi Mi ? LA ekibi ile beraber Kurucu Editör olarak çıktığım yolda sizinle beraber bende öğreniyorum. Unutmayın, içimizden geldiği gibi!

Yorum Yap