Akla Sığmayan Kahin Nostradamus Kehanetleri 2018 Yılı

Akla Sığmayan Kahin Nostradamus Kehanetleri 2018 Yılı

Tam adı Michel de Nostredame olan kahin, 14  Aralık 1503 tarihinde Fransa’da dünyaya geldi. Varlıklı bir ailenin çocuğu olan Kahin Nostradamus, geleceği görme yetisine sahipti ve bu yetisi büyük babaları tarafından keşfedildi.

Kahin Nostradamus‘un adını ilk duyuran, Şarbon Hastalığı‘na yakalanan insanları temiz hava, su ve bitkilerle tedavi etmesi olmuştur. Veba Salgını‘nın baş gösterdiği yıllarda ise kendine has bulduğu tedavi yöntemleri bu ünün devamını sağladı.

nostradamus-1

Bir zaman sonra gördüğü kehanetleri insanlara aktarmak isteyen Kahin Nostradamus, ileride dünya üzerinde yaşanacağını tahmin ettiği tüm kehanetleri “Yüzyıllar” kitabında topladı. Bu kitap yorumlanması gereken semboller ve çıkarılması gereken anlamlarla dolu bir kitaptı. Buna ek olarak kitapta yazılanların kıyamete kadar yaşanacak olan kehanetler olduğu da söylenmekte. 

2 Temmuz 1566’da Franciscan Manastırı’nda ölen Kahin Nostradamus, 2018 yılında yaşanacağını düşündüğü “Harbi mi LA?” dedirtecek kehanetler bıraktı. İşte Kahin Nostradamus‘un akla sığmayan 2018 kehanetleri.

3. Dünya Savaşı Çıkacak!

Nostradamus-savas

Kahin Nostradamus‘un Les Propheties kitabında bahsettiği en çarpıcı kehanetlerden biridir. Fransa ve Avrupa‘da yaşanacağını belirttiği 3. Dünya Savaşı, Nostradamus’un tahminine göre 27 yıl sürecek. 

Vezüv Yanardağı Patlaması!

Nostradamus-volkan

Kahin Nostradamus‘un kehanetine göre İtalya’da bulunan Vezüv Yanardağı‘nın patlaması sonucu 6 bin kişinin öleceği söyleniyor. Şuan ise Napoli’de yaşayan 3 milyon kişinin 1.5 milyonu yanardağ çevresindeki tehlikeli bölgede yaşıyor.

Büyük Amerika Depremi!

Nostradamus-deprem-amerika

En çok ses getiren kehanetlerden biri olan ve Batı bölgesinde meydana geleceği söylenen “Büyük Amerika Depremi” aslında sadece Amerika’yı vurmayacağı, tüm dünyayı etkileyecek felaketlere yol açacağı Kahin Nostradamus tarafından söylenmiş. Bu kehanete en büyük kanıt 2016 yılında ABD Jeoloji Araştırmaları Kurumu’nda tespit edilen sismik sinyallerdir.

Dünyaya Asteroid ya da Kuyruklu Yıldız Çarpması! 

Nostradamus-meteor

NASA tarafından önümüzdeki 100 yıl böyle bir ihtimalin söz konusu olmadığı açıklansa da Kahin Nostradamus‘un 2018’de gerçekleşedek dediği kehanet şöyle:  “Gökyüzünde görünecek olan bir kuyruklu yıldızla beraber büyük bir felaket gerçekleşecek. Nükleer terör ya da doğal felaket gezegeni tahrip edecek” 

Dünya Geneli Ekonomik Çöküş Yaşanacak!

Nostradamus-ekonomik-cokus

Kahin Nostradamus‘un kitabında söylediği kehanete göre “Zenginler ölüp ölüp dirilecek”. Bu cümleye baktığımız zaman aklınıza geçtiğimiz yıl ölen David Rockefeller gelebilir ama işin aslı pek de öyle değil. Söylenene göre 3. Dünya Savaşı sonrası büyük ekonomik çöküş sonucunda çalkalanmalar yaşanacak.

Büyük Amerika Depremi, Nostradamus Kehanetleri 2018, Dünya Geneli Ekonomik Çöküş Yaşanacak, Kahin Nostradamus’un Akla Sığmayan 2018 Kehanetleri, Nostradamus Kehanetleri 2018, Nostradamus Kehanetleri 2018, Dünyaya Asteroid ya da Kuyruklu Yıldız Çarpması!, Nostradamus Kehanetleri 2018, Kahin Nostradamus’un Akla Sığmayan 2018 Kehanetleri, Nostradamus Kehanetleri 2018 Vezüv Yanardağı Patlaması!, Kahin Nostradamus’un Akla Sığmayan 2018 Kehanetleri, Nostradamus Kehanetleri 2018, 3. Dünya Savaşı Çıkacak!, Kahin Nostradamus’un Akla Sığmayan 2018, Nostradamus Kehanetleri 2018

Bumerang - Yazarkafe

Yazar Hakkında

23 Nisan 1996 doğumlu, Ankara'dan bir parça. Harbi Mi ? LA ekibi ile beraber Kurucu Editör olarak çıktığım yolda sizinle beraber bende öğreniyorum. Unutmayın, içimizden geldiği gibi!

Yorum Yap