‘’Kalkın Sinemaya Gidiyoruz!’’ En Çok Beklenen 10 Filmi Sizler İçin Derledik!

‘’Kalkın Sinemaya Gidiyoruz!’’ En Çok Beklenen 10 Filmi Sizler İçin Derledik!
Film kültürümüzü genişletecek, ufkumuzu açacak aynı zamanda bizi eğlendirecek olan bu filmleri ve filmlerin ilk kısımlarında kullanılan bazı replikleri sizler için derledik!

1- Kaybedenler Kulübü: Yolda  (16 Mart 2018)

İlk filminden sonra büyük bir hayran kitlesi toplayan, sonrasında adına kafeler-barlar açılan ‘Kaybedenler Kulübü’ 16 Mart 2018’de seyircinin karşısında olacak. Melankoliyi, aşkı, yalnızlığı bizlere çok güzel bir şekilde aktaran bu filmi izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz!

‘’Hiç gülümsemedi. Hiç. Hiç, gülümsemeyecek gibiydi. İyi bir gün batımından beklenebilecek her şey vardı oysa. Gökyüzünde bütün o sıcak renkler. Hafif bir esinti. Ve parfümünün kokusu. O anda bir, bir örs düşse gökyüzünden ancak dokuz gün dokuz gece sonra varabilirdi yeryüzüne.’’


2- Deadpool 2 (18 Mayıs 2018)

İlk filmde yaptığı hınzırlıklar, cana yakın oluşu ve genel olarak hayatı tiye alan davranışları ile gönüllerimize taht kuran ‘Deadpool 2’ 18 Mayıs 2018’de beyaz perdede olacak!

‘’-Tamam. Şu süper kahraman olayının artı ve eksi yönlerine bakalım. Artılar, hatun olayının dibine vurursun, kuru temizleme indirimin vardır, karlı film anlaşmaları vardır. Hem başlangıç hikayeleri, hem de geniş kadrolu filmler. Eksiler, hepsi de birer yalakadır.’’


3- Avengers: Sonsuzluk Savaşı (27 Nisan 2018)

Captain America ve Iron Man arasında yaşananlardan sonra bölünme yaşayan kahramanlarımızın kaderinin ne olacağını izleyip göreceğiz!

‘’- Benim bir ordum var.

+Bizde de ‘Hulk’ var.’’


4- The Predator (03 Ağustos 2018)

Bilimkurgu – Aksiyon dalında oldukça fazla hayranı olan serinin 4. Filmi ‘The Predator’ bomba gibi geliyor!

‘’ Cuchillo: Sence su içilebilir kadar temiz mi?

Edwin: Sen içersen bende içerim.

Nikolai: Ben içmem.

Edwin: Neyse gençler, ben ımm… Benim… Bilirsiniz ya… Çiş.

Cuchillo: Kadınların çiş yapar, erkekler işer.

Edwin: Sen ne yaparsın?

Cuchillo: Ben kötülüğü serbest bırakırım.’’


5- The Flash (23 Mart 2018)

Dizisinden sonra filmde başka oyuncu oynatmaya karar veren DC Comics’in yeni yüzü Ezra Miller’i ‘Saksı Olmanın Faydaları’ filminden zaten tanıyorduk. Üstüne ’Adalet Birliği’ filminin ilk bölümünde kendisinin oyunculuğunu gördüğümüzde Dc’nin yine doğru bir karar vermiş olduğunu anladık.


6- Sherlock Holmes 3 (15 Haziran 2018)

Filminde Robert Downey Jr. İle, dizisinde ise Benedict Cumberbatch ile eşleşen bir karakter olan Sherlock Holmes’i izleyip de hayran kalmayan insana rastlamadık.

‘’Anderson, yüksek sesle konuşma. Bütün sokağın IQ’sunu düşürüyorsun.’’


7- Aquaman (27 Temmuz 2018)

Game Of Thrones’den tanıdığımız Jason Mamoa’nın Justice League filminde bizlere ‘çok güzel iş çıkarmış la’ dedirten performansından sonra kendi filmini de sabırsızlıkla bekliyoruz!


8- Jurassic World: Yıkılmış Krallık (8 Haziran 2018)

Jurassic World hakkında yorum yapma yetkimiz bulunmamaktadır. ‘Dinozorlar felan işte.’


9- Tomb Raider (16 Mart 2018)

Çocukluk aşkımız, ilk filmini Angeline Jolie’den 2001 yılında izlediğimiz aksiyon filminin devamını görünce heyecanlanmadık değil açıkçası!


10- Pasifik Savaşı: İsyan (23 Mart 2018)

Beyin gücüyle yönetilen, Jaeger ismi verilen robotların geliştirilmesi üzerine kurulan bilim kurgu filmi Pasifik Savaşı’nın da azımsanamayacak bir hayran kitlesi olduğunu söyleyebiliriz.


 

Bumerang - Yazarkafe

Yazar Hakkında

Biyomühendislik öğrencisi, yarı zamanlı müzisyen ve tam zamanlı yazı yazmayı seven garip birisi. Tanısanız sevme olasılığınız çok yüksek :)

Yorum Yap