Kaybedenler Kulübü Yolda’nın Uzun Fragmanı Yayınlandı!

Kaybedenler Kulübü Yolda’nın Uzun Fragmanı Yayınlandı!
1

Kaybedenler Kulübü Yolda Fragman

“Kim lan bu Erol Egemen?”

kaan-caydamlı-mete-avunduk

Kaybedenler Kulübü‘nün ikinci filmi olarak karşımıza çıkan Kaybedenler Kulübü Yolda filminde de 90’lı yılların ortalarında Kent FM kanalında “Kaybedenler Kulübü” isimli radyo programının sunucuları olan Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk‘un hayatını anlatıyor. Eski radyo kayıtları bir çok yerde parça parça yayınlansa da daha tamamı bir yerde toplanabilmiş değil. Varsa bize de ulaştırın! 🙂


nejat-isler-yigit-ozsener-kaybedenler-kulubu

Başrolleri Nejat İşler ve Yiğit Özşener‘in paylaştığı Kaybedenler Kulübü, 2011 yılında vizyona girdiği ilk üç gün içinde 65 bin kişi tarafından izlendi ve 666 bin TL hasılat yaptı. Kaybedenler Kulübü, dönemlerde bir çok eleştirmen tarafından farklı konularda eleştiriler alsa da o sahneler yıllarca ne Kent FM kanalını ne Kaybedenler Kulübü ruhumu ne de efsane replikleri bize asla unutturmadı. 


kaybedenler-kulubu-kitap

Ayrı olarak o dönemde film ile ilgili tüm detayları anlatan Kaybedenler Kulübü – Filmin Öyküsü adında bir kitap yayınlandı. 


altin-bamya-kaybedenler-kulubu

Erkek hegomonyasını eleştirmek ve cinsiyetçiliğe karşı dikkat çekmek için verilen Altın Bamya Ödülleri’nde, Altın Bamya ve İzleyici Bamyası ödüllerine layık görüldü.


Artık sizi Kaybedenler Kulübü Yolda filminin ilk fragmanı ile başbaşa bırakalım. Unutmayın film Mart 2018’de vizyonda! 

Kaybedenler Kulübü Yolda Fragman, Kaybedenler Kulübü Yolda Fragman, Kaybedenler Kulübü Yolda Fragman

Yazar Hakkında

23 Nisan 1996 doğumlu, Ankara'dan bir parça. Harbi Mi ? LA ekibi ile beraber Kurucu Editör olarak çıktığım yolda sizinle beraber bende öğreniyorum. Unutmayın, içimizden geldiği gibi!

Yorum Yap