Eylül Öztürk: “Sen Kim Köpek Benim Sevgilime?”

Eylül Öztürk: “Sen Kim Köpek Benim Sevgilime?”

Sen Kim Köpek Benim Sevgilime?

eylul-ozturk-sen-kım-kopek

Sosyal medya aracılığı ile yayınladığı videolarla milyonların gönlünü kazanan Eylül Öztürk, 1986 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmesiyle hareketli bir hayata adım atması bir olmuş. Annesinin işi sebebiyle ortaokulu Belçika‘da okuyan Eylül Öztürk bu avantajı sayesinde Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrenmiş. Ee bu da ne ki?


eylul-ozturk-tiyatro

Tam 5 yıl boyunca Belçika‘da bulunan yerel bir tiyatro grubuyla beraber çeşitli oyunlarda rol alan Öztürk, hızını alamayıp liseyi okumak için İstanbul’a dönünce de bir çok müzik grubunda solistlik yapmış. 


EYLÜL-ÖZTÜRK-4

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olduktan sonra bir süre hostes olarak çalışmış ve bu sürede dünya genelinde geçerli bir çok sertifika sahibi olmuş. Daha sonraları bazı reklam filmlerinde oynayan Öztürk, aynı zamanda Beyaz Show Skeçleri ve 3 sinema filminde de yer almış!


eylul-ozturk-odul

Tüm bunların yanında; ihtiyacı olanın her zaman yanında olan, haklının elinden tereddüt etmeden tutan Eylül Öztürk‘ü kendim ve ekibim adına gönülden tebrik ediyorum. Bu sefer “Harbi mi LA?” az kalır… Resmen “Hey Maşallah!” demek istiyorum çok sevgili okur!

Neyse neyse 150 kelime sonunda giriş bölümünü bitirip sadede gelmişken; yan bakanların, yılan gibi yaklaşanların ve kıskançlıktan çatlayanların korkulu rüyası, dillerden düşmeyen o mükemmel şarkı ile sizleri baş başa bırakalım. 

Sen Kim Köpek Benim Sevgilime?, Kim Köpek Benim Sevgilime?, Eylül Öztürk – AVAMEL | Sen Kim Köpek? (Official Music Video), Knorr reklamı Eylül Öztürk, Kim O Eylül Öztürk, Yusuf Yusuf Eylül Öztürk, Tut Sözünü Eylül Öztürk, Azem: Cin Karası Eylül Öztürk, Memeli Mestan Eylül Öztürk, Eylül Öztürk Tehdit, Eylül Öztürk Denizhan Vural, Sen Kim Köpek Benim Sevgilime izle, Sen Kim Köpek Benim Sevgilime indir, Sen Kim Köpek Benim Sevgilime dinle. Sen Kim Köpek Benim Sevgilime izle, Sen Kim Köpek Benim Sevgilime klibi

Bumerang - Yazarkafe

Yazar Hakkında

23 Nisan 1996 doğumlu, Ankara'dan bir parça. Harbi Mi ? LA ekibi ile beraber Kurucu Editör olarak çıktığım yolda sizinle beraber bende öğreniyorum. Unutmayın, içimizden geldiği gibi!

Yorum Yap