reaksiyion-begenme

“İlahiyatçı” Nurettin Yıldız: Yatak ve Yorgan Cinsel Dürtüleri Rahatsız Edebilir

“İlahiyatçı” Nurettin Yıldız: Yatak ve Yorgan Cinsel Dürtüleri Rahatsız Edebilir

Nurettin Yıldız Yatak Yorgan Fetvası

Yatağa, yatar yatmaz gözünü kapatıp uyuyun yoksa battaniye ve yorgan cinsel dürtülerinizi rahatsız edebilir.Evet bu skandal sözler “İlahiyatçı” olarak tanınan Nurettin Yıldız‘a ait!

Son zamanlarda “Küçük yaştaki çocukların tecavüze uğraması, öldürülmesi veya evlendirilmesi.” gibi konularda o kadar çok haber alıp üzüldük ki… 

Skandal fetvayı veren “İlahiyatçı” Nurettin Yıldız aynı zamanda Sosyal Doku Vakfı Başkanı. Daha önceki zamanlarda da 6 yaşından itibaren çocukla evlenilebileceği ve asansörde halvet olabileceğini söylemiş ve yine -sanki başka derdimiz yokmuş gibi- ülke gündemine oturmayı başarmıştı. 

Nurettin Yıldız, yatağa girer girmez uyunması gerektiğini ve uykunun önemli olduğunu şu videosu ile aktardı:

Yatak yorgan fetvası ile gündeme oturan Nurettin Yıldız kimdir?

Nurettin Yıldız, 1960 yılında Trabzon’un Of ilçesinde doğdu. Sonrasında İstanbul’a gelen Yıldız, ilk dini eğitimini erken yaşta aldı. Gaziosmanpaşa İmam Hatip Lisesi’nde önlisans eğitimini tamamladı. Yıdız, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde başladı fakat bir yılın sonunda Mekke Ümmü’l-Kurra Üniversitesi‘ne geçiş yaparak eğitimine Usul-u Fıkıh bölümünde devam etti.

Nurettin Yıldız yatak yorgan fetvası konusuna yazımızda yer verdik.

Yazar Hakkında

23 Nisan 1996 doğumlu, Ankara'dan bir parça. Harbi Mi ? LA ekibi ile beraber Kurucu Editör olarak çıktığım yolda sizinle beraber bende öğreniyorum. Unutmayın, içimizden geldiği gibi!

Yorum Yap