Bu Resimde Gördüğünüz Hayvan Size Bir Şeyler Anlatıyor!

Bu Resimde Gördüğünüz Hayvan Size Bir Şeyler Anlatıyor!

Aşağıdaki görselde tahmin edeceğiniz üzere hayvanlar gizlenmiş durumda. Şimdi konsantre olun ve aniden dikkatlice bakın. Resme bakınca ilk hangi hayvanı gördünüz? Resimde gördüğünüz hayvan, zihninizin nasıl yönlendiği ve kişiliğiniz hakkında bilgi verecek.  “harbi mi la?” demeye hazır olun!


Resimde gördüğünüz bir “At” mı?

resimde-at-goruyorsan

Eğer resimde gördüğünüz hayvan “At” ise özgürlüğüne düşkün ve hayatta başarılı olmak için gerçekten hırslı bir yapıya sahipsin. Bir işe girmekten çekinmez ve tartışmalarda arada dahi kalmaz sıyrılır çıkarsın. Seni sen yapan iki özelliğin; örnek ve dürüst bir insan olmandır.


Resimde gördüğünüz bir “Tavuk” mu?

resimde-horoz-goruyorsaniz

Eğer resimde gördüğünüz hayvan “Tavuk” ise senin göbek adın azim olmalıymış! Naif ve zararsız bir yapı sergiliyorsun fakat damarına basıldığında kabuğundan çıkıp tahmin edilemeyen şeyler yapabileceğin gayet açık…  Bunu görmekse o kadar kolay değil. Azimle odaklanıyor ve çevreni pek de umursamıyorsun.


Resimde gördüğünüz bir “Yengeç” mi?

resimde-yengec-goruyorsanız

Eğer resimde gördüğünüz hayvan “Yengeç” ise hiç canını sıkma, biliyoruz ki sana güvenenlere ihanet etmeyi asla ama asla düşünmedin!  Dıştan sert görünsen de her zaman yumuşacık bir kalbin oldu.  Bir sıralama yapman gerektiğinde sevdiklerini her zaman kendinden öne koydun ve sadık oluşunu her seferinde kanıtladın. Lütfen kendine gereken değeri göster!


Resimde gördüğünüz bir “Çekirge” mi?

resimde-cekirge-gorduyseniz

Eğer resimde gördüğünüz hayvan “Çekirge” ise sabır ve mantık senin işin! Mantığı ön planda tutmadan ilerlersen ayakta kalamaz gibi hissediyorsun. İçindeki savaşçı ruh sayesinde hedefler koyuyor ve o hedeflere de çoğunlukla ulaşıyorsun. Bu arada içgüdülerin ne kadar güçlü öyle?! İlkel benliğinizle temas halindesin!


Resimde gördüğünüz bir “Kurt” mu?

resimde-kurt-gorduyseniz

Eğer resimde gördüğünüz hayvan “Kurt” ise yalnız yürüyen bir savaşçı var karşımızda! Her şeyi halletmek için kendini feda edecek kadar yoruluyorsun… Şiddetli ve cesaretli bir yapıya sahipsin. Sana bakan gözler sesini çıkaramasa da her zaman dikkat çekmeyi başarıyorsun!


Resimde gördüğünüz bir “Köpek” mi?

resimde-kopek-gorduysenız

Eğer resimde gördüğünüz hayvan “Köpek” ise dünyada nadir görülen bir karma kişiliğe sahipsin. Bazen sadık bazen şiddetli ve bazen eğlenceli… Tüm bunlara sahip olduğuna emin olabilirsin! Koruyu tavırlarını lütfen biraz kontrol altına al. Özgürlüğü kısıtlarken özgürlüğün kısıtlanabilir…


Resimde gördüğünüz bir “Şahin” mi?

resimde-sahin-gorduyseniz

Eğer resimde gördüğünüz hayvan “Şahin” ise özgürlük anlayışın bazen biraz dik kafalılığa gidebiliyor olabilir mi? Çoğu insanın cesaret dahi edemeyeceği yollardan geçip hiç bir engeli tanımadan sadece hedefine odaklısın. Lütfen kişiliğin dışına yönelme, zorlama. Bekeleyen hedeflerine odaklan. Bu zamana kadar kendi kararlarınla ayakta kaldığını ve bu şekilde başardığını unutma!


Resimde gördüğünüz bir “Kelebek” mi?

resimde-kelebek-gorduyseniz

Eğer resimde gördüğünüz hayvan “Kelebek” ise değişikliklere çok çabuk uyum sağlama özelliğiniz sana verilmiş bir hediye! Derinlerde biriken duyguların ve hassasiyetin seni nazik yapan en büyük etkiler. Lütfen bunlara sahip çık… Hayatındaki her insana saçtığın mutluluk iksiri sayesinde kıymet bilen kişiler tarafından her zaman yaşattığın mutluluğu yaşayacaksın.


Resimde gördüğünüz bir “Güvercin” mi?

resimde-guvercin-gorduyseniz

Eğer resimde gördüğünüz hayvan “Güvercin” ise çekiciliğin ve cezbedici masumiyetin hedeflerine ulaşmanda her zaman sana yol açıyor biliyor musun? Hayatında sürekli ama sürekli olarak sevgi ön planda.  Pozitif yaklaşımlarınla ortamdaki sevgi bağını hep güçlendiriyorsun. Bulunduğun ortamdaki sevgi bağının temel taşı sensin!

Bumerang - Yazarkafe

Yazar Hakkında

23 Nisan 1996 doğumlu, Ankara'dan bir parça. Harbi Mi ? LA ekibi ile beraber Kurucu Editör olarak çıktığım yolda sizinle beraber bende öğreniyorum. Unutmayın, içimizden geldiği gibi!

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Kelebek?