reaksiyion-dusunce

Sevgilini Aldatmaya Meyilli Misin? Bu 6 Soru Her Şeyi Söyleyecek!

İlişkinizi yürütmekte zorlandığınız oluyor mu? Aslında bunu yaşamanızın çok belirgin bir sebebi var. İlişkinin yürümediğine dair bulduğunuz sebepler, ilişkiyi yürütmek için gereken fikirlerden her zaman daha fazla. Buna kısaca Popüler Psikoloji diyoruz. Şimdi rahat bir nefes alın, arkanıza yaslanın ve aşağıdaki testi çözün bakalım. Sandığınız gibi Güzin Abla olmaya değil eğlendirmeye geldik! İlla taktik istiyorsanız, kalbinize kulak verin efendim...

Sevgilini Aldatmaya Meyilli Misin? Bu 6 Soru Her Şeyi Söyleyecek!

Yarın hafta sonu ve ikiniz de boşsunuz. Bu fırsatı değerlendirmek için ne yaparsın?

Berabersiniz ve telefonunuzu eline aldı. O an içinizden ne geçer?

Onu sevdiğinizi elbet söylüyorsun. Ama hangi aralıklarla?

Ufak sürprizlerle onu şaşırttığın oluyor mu?

Diyelim toplum içindeyken sizinle ilgili bir pot kırdı. Durumu nasıl yönlendirirsin?

Peki bunlardan hangisi seni korkutur?

Yemin ediyorum ağlamamak için kendimi zor tutuyorum!

Yemin ediyorum ağlamamak için kendimi zor tutuyorum! Dostum neden bunu yapıyorsun? Yaşadığın sorunların farkındayım fakat aldatmak çözüm değil ve bu ikiniz içinde çok acı verici bir durum. Sonunda duvara toslayacağını biliyorsun ve buna rağmen devam ediyorsun, yapma bunu... Kesinlikle ilk fırsatta aynanın karşısına geç ve kendine bir bak!
Yanlış sulardasın!

Yanlış sulardasın! Sakın aklından bile geçirme! Hepimizin hayatında inişli çıkışlı zamanlar oluyor ve biliyorum bunlar seni biraz daha fazla yordu. Neden altından kalkmayı denemek yerine en kolay ve utanç verici kaçış yolunu deneyesin ki? Onunla daha sık vakit geçirmeyi denemelisin. Belki de eski günlerdeki gibi... Tabi ki heyecanını kaybetmedin sadece biraz kalbini dinlemeye ihtiyacın var. Hadi git ve onu sevdiğini söyle!
Yılın sevgilisi!

Yılın sevgilisi! Belki senin haberin yok ama biz sana yılın sevgilisi ödülünü verdik bile! Dostum senin gibisi kaldı mı gerçekten? Özellikle dürüstlüğün ve samimiyetin, ilişkinin temel yapı taşı resmen... Umarım hayatın boyunca kendin gibi mükemmel insanlarla karşılaşır ve güzel bir ömür geçirirsin. Bunu hak ediyorsun!

Sevgili aldatma testi hoşunuza gitti mi? Sevgili aldatma testi sizi eğlendirdi mi? Sevgili aldatma testi size yardımcı oldu mu?    

Yazar Hakkında

23 Nisan 1996 doğumlu, Ankara'dan bir parça. Harbi Mi ? LA ekibi ile beraber Kurucu Editör olarak çıktığım yolda sizinle beraber bende öğreniyorum. Unutmayın, içimizden geldiği gibi!

Yorum Yap