İşledikleri Cinayetler İle Tarihe Geçen 11 Çocuk Katil

İşledikleri Cinayetler İle Tarihe Geçen 11 Çocuk Katil
1

Yaşanan psikolojik travmalar ve özellikle günümüzde bir başka tehlikeli faktör olarak karşımıza çıkan teknoloji, küçük çocukların hayatını adeta bir korku filmi sahnesine çevirebiliyor. Bunlardan 11 tanesini sizin için derledik. İşte işledikleri cinayetler ile tarihe geçen çocuk katiller! 

1. Jon Venables ve Robert Thompson

cocuk-katiller

Robert ve Jon henüz 10 yaşındayken, 1993 yılında İngiltere’de bir alışveriş merkezinde annesiyle beraber olan 2 yaşındaki çocuğu bir şekilde yanlarına çektiler ve yakındaki tren raylarına götürdüler. Buldukları bir kutu boyayı 2 yaşındaki çocuğun gözlerine döktükten sonra feci şekilde işkence edip raylara attılar. Öyle ki otopsi raporunda, hangi darbeden dolayı öldüğü hala belirlenememiş bir sır olarak belirtilmiş…


2. Sandra ve Beth Andersen

cocuk-katiller

Küvet Kızları olarak da tanınan Sandra (16) ve Beth (15), 2003 yılında annelerini sarhoş ettikten sonra Tyenol (ağrı kesici) tabletleri içirmiş ve sonrasında küvette boğarak öldürmüşlerdir.


3. Brenda Spencer

cocuk-katiller

16 yaşındaki Brenda, 1979 yılında bir ilkokula 20 kalibrelik bir yarı otomatik tüfekle saldırmış ve gerekçe olarak “Pazartesileri sevmiyorum!” demiştir. Saldırıda okul müdürü ve bir hizmetli hayatını kaybetmiş.


4. Daniel Bartlam

cocuk-katiller1

15 yaşındaki Bartlam, 2011 yılında annesini öldürdüğünü itiraf etti. İtirafı sonrası inceleme yapan ekipler kadının önce çekiçle dövülerek öldürüldüğü sonra da yakıldığını tespit etti. Polis raporuna göre Bartlam, şiddete meyilli ve tam bir korku hayranıydı.


5. Mary Bell

cocuk-katiller2

İlk cinayetini işlediğinde 10 yaşında olan Marry, 1968 yılında 4 yaşında bir çocuğu boğdu. Bundan tam 1 yıl sonra yanında suç ortağı ile birlikte 3 yaşında bir erkek çocuğunu öldürdü. Cinsel organı kesilen çocuğun vücudunda katillerin baş harfleri kazınmış şekilde tespit edildi. Cezası biten Marry, şuanda farklı bir kimlikle İngiltere’de yaşamına devam ediyor…


6. Joshua Phillips

cocuk-katiller3

1998 yılında 14 yaşında olan Phillips, 8 yaşındaki komşusu Maddie Clifton’u öldümüş ve bedeni yatağın altında saklamış. Ona bir beysbol sopasıyla vuran ve 11 kere bıçaklayan Philips, annesinin gelen kokular sonucu cesedi bulmasıyla yakalanmış.


7. Pauline Parker ve Juliet Hulme

cocuk-katiller4

1954 yılında Pauline (16) ve Juliet (15) yatılı bir lisede okuyan iki arkadaş olarak tanışmışlar ve kısa sürede birbirleriyle ayrılmaz bir iki parçaya dönüşmüşler. Bir yerden sonra gerçek dünyadan kaçma istekleri onları ayrı bir fantastik dünyaya sürüklemiş ve gerçek dünyadan ayırmıştır. Olmayanları olmuş gibi gören ve yaşayan bu ikiliyi Juliet’in annesi ayırmaya çalışınca kadını vahşice öldürmüşlerdir. 

Cennet Yaratıkları (1994) konu ile ilgili senaryoya sahip bir film.


8. Lionel Tate

cocuk-katiller5

Tate, bodrumda oynarken 6 yaşında bir kız çocuğunu öldürmekten suçlu bulundu. 13 yaşındaydı ve güreştikleri tahmin ediliyordu. Kız çocuğunun üstüne düşmesiyle ciğerlerinin parçalanmasına ve kafatasının kırılmasına sebep oldu. ABD mahkemeleri tarafından ömür boyu hapis cezası verildi…


9. Catherine ve Curtis Jones 

cocuk-katiller6

1993 yılında 13 ve 12 yaşındaki bu iki kardeş sırasıyla babası ve sevgilisini öldürdü. Ancak öldürme sebepleri oldukça iç acıtmıştı. İfadelerinde babalarının arkadaşlarının onları taciz ettiğini belirttiler.


10. Alyssa Bustamante

cocuk-katiller7

2009 yılında 15 yaşındaki Alyssa, 9 yaşındaki bir çocuğu bıçakladı ve boğdu. Ormandaki çalılıkların altına cesedi saklayan küçük kız, “Birini öldürmenin nasıl bir duygu olduğunu merak ettim.” şeklinde konuştu.


11. David Brom

1988 yılında henüz 16 yaşında olan David, tüm ailesini balta ile vahşice öldürmüştür. Cinayet sonrası yapılan soruşturmada David’in okuldaki arkadaşlarına “Bu gece tüm ailemi öldüreceğim” gibi şeyler söylediği ortaya çıktı.

Çocuk katiller, Çocuk katiller, Çocuk katiller, Çocuk katiller, Çocuk katiller, Çocuk katiller, Çocuk katiller, Çocuk katiller, Çocuk katiller

Bumerang - Yazarkafe

Yazar Hakkında

23 Nisan 1996 doğumlu, Ankara'dan bir parça. Harbi Mi ? LA ekibi ile beraber Kurucu Editör olarak çıktığım yolda sizinle beraber bende öğreniyorum. Unutmayın, içimizden geldiği gibi!

Yorum Yap