Tüm Otel Tatillerini Unutun Vahşi Doğa Sizi Bekliyor!

Tüm Otel Tatillerini Unutun Vahşi Doğa Sizi Bekliyor!

Her insanın ayrı bir tatil anlayışı olduğu günümüzde; özellikle günlük hayattan uzaklaşmamızı sağlayan, “ekmek elden su gölden” dedirten otel tatilleri oldukça rağbet görmekte. Yok kara manzaralı oda olsun yok deniz manzaralı oda olsun diye tartışmayı bırakıp İngiltere de bulunan bu otele bir göz atmanızı şiddetle öneriyorum. Fiyatlar biraz dudak uçuklatan cinsten olsa da yaşayacağınız deneyim sonuna kadar bunu hak edecek! kaplanlı otel.

Bu sıradışı otel konseptine sahip Tiger Lodge, İngiltere‘de bulunuyor. Ortalama 4 kişilik odalardan oluşan otelde her detay doğaya uygun tasarlanmış.

tiger-lodge-kaplanli-otel


2 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşan dairelerin her biri ayrı bir manzaraya sahip. Öyle ki sabah uyandığınızda herhangi bir vahşi hayvanı odanızın camının hemen arkasında görmeniz mümkün!

tiger-lodge-kaplanli-otel


Otelde konaklarken 88 farklı türde 700’e yakın hayvanı doğal yaşamlarında görmeniz mümkün.

tiger-lodge-kaplanli-otel


Odanızda vakit geçirmekten biraz sıkıldıysanız, hava almak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin ve otel müşterileri için hazırlanan safari turlarına katılın! Port Lympne ve Howletts Wild Animal Park doğal yaşam alanlarına ücretsiz giriş yapabilir, özel safari araçları ile gününüzü renklendirebilirsiniz.

tiger-lodge-kaplanli-otel


Her şey güzel tamam da burada gecelik konaklama fiyatı nedir? Bize ne olur?” derseniz hemen söyleyelim. Hafta içi konaklamalar gecelik 950 $, hafta sonu konaklamalar ise gecelik 1000 $’dan başlıyor. Başta çok gelse de zamanla alışıyorsunuz… 

tiger-lodge-kaplanli-otel


Siz hangi otel tatilini tercih edersiniz? Fikirleriniz değişti mi yoksa hala deniz, kum ve güneş mi diyorsunuz? İsterseniz birde Tiger Lodge’nin web sitesine bakın. Buraya tıklayarak fiyatlara ve diğer fotoğraflara ulaşabilirsiniz!

tiger-lodge-kaplanli-otel

kaplanlı otel, kaplanlı otel, kaplanlı otel, kaplanlı otel, kaplanlı otel

Bumerang - Yazarkafe

Yazar Hakkında

23 Nisan 1996 doğumlu, Ankara'dan bir parça. Harbi Mi ? LA ekibi ile beraber Kurucu Editör olarak çıktığım yolda sizinle beraber bende öğreniyorum. Unutmayın, içimizden geldiği gibi!

Yorum Yap